Kemi Ranking 11.2.2006 Pohjan Jousi Lopputulokset
Yleinen talja, alkukilpailu 18m 18m Yht. 10 X
1. Lammela Marko OJM 294 294 588

2. Haavisto Jari PJA 287 293 580

3. Kivimaa Timo JoJu 288 291 579

4. Kauppila Aleksi PoJo 283 294 577

5. Rytky Lauri ToJA 289 287 576

6. Laurila Anne Hood 289 283 572

7. Pylkkä Juha Diana 281 290 571 32
8. Simula Rauno PoJo 285 286 571 31
9. Rantanen Timo TapErä 282 286 568

10. Humalajoki Aulis Virtain JA 288 279 567

11. Järvenpää Marko RJA 282 284 566

12. Salomaa Ahti TapErä 283 281 564

13. Jyrinki Harri OJM 283 280 563

14. Hiltunen Lasse PoJo 279 283 562

15. Ylätalo Risto Ky-Jo 280 280 560 23
16. Välimäki Sauli PoJo 277 283 560 22
17. Haavisto Nico PJA 278 281 559

18. Kosy Zoltan PoJo 277 279 556

19. Arna Timo Jy-Su 272 278 550

20. Jalonen Kari JoJu 275 272 547 13
21. Pylkkä Urpo Diana 272 275 547 11
22. Vesa Merja ToJA 276 270 546

23. Lindroos Aarre Diana 269 273 542

24. Reiniharju Antti OJM 269 271 540

25. Savilampi Jani OJM 270 264 534

               
Yleinen talja, pudotuskierrokset
Lammela Marko 114












Välimäki Sauli 113
Lammela Marko 113









Rantanen Timo 115
Rantanen Timo 109









Simula Rauno 112



Lammela Marko 119






Rytky Lauri 114



Salomaa Ahti 116






Salomaa Ahti 116
Salomaa Ahti 115









Jyrinki Harri 113
Kauppila Aleksi 112









Kauppila Aleksi 116



Salomaa Ahti 114 (9,9)
Lammela Marko 118



Kivimaa Timo 114



Kivimaa Timo 114 (9,10)
Haavisto Jari 115



Hiltunen Lasse 109
Kivimaa Timo 116









Järvenpää Marko 112
Laurila Anne 112









Laurila Anne 113



Kivimaa Timo 114






Pylkkä Juha 109



Haavisto Jari 116






Humalajoki Aulis 117
Humalajoki Aulis 114









Ylätalo Risto 109
Haavisto Jari 116









Haavisto Jari 117












 
Yleinen talja, lopputulokset
1. Lammela Marko OJM 114 113 119 118
2. Haavisto Jari PJA 117 116 116 115
3. Kivimaa Timo JoJu 114 116 114 114
4. Salomaa Ahti TapErä 116 115 116 114
5. Humalajoki Aulis Virtain JA 117 114
6. Kauppila Aleksi PoJo 116 112
6. Laurila Anne Hood 113 112
8. Rantanen Timo TapErä 115 109
9. Rytky Lauri ToJA 114
10. Välimäki Sauli PoJo 113
10. Jyrinki Harri OJM 113
12. Järvenpää Marko RJA 112
12. Simula Rauno PoJo 112
14. Ylätalo Risto Ky-Jo 109
14. Hiltunen Lasse PoJo 109
14. Pylkkä Juha Diana 109

Yleinen, alkukilpailu 18m 18m Yht. 10 X
1. Lipponen Jari PoJo 289 283 572

2. Lindroos Tero Diana 286 280 566

3. Hautamäki Juho PoJo 281 278 559

4. Tapanainen Pasi Arcus 280 276 556

5. Tekoniemi Antti TeJA 274 277 551

6. Piuva Mari-Anneli PoJo 276 273 549

7. Leino Jussi PoJo 270 277 547 27
8. Nahkiaisoja Tuomo PoJo 273 274 547 24
9. Palovaara Pepe OJM 266 279 545

10. Peltola Etta PJA 263 274 537 22
11. Huhtala Juuso Arcus 266 271 537 17
12. Kosy Marianne PoJo 257 266 523

13. Vilmi Antti PoJo 251 255 506

14. Niittyviita Sampo PoJo 262 243 505

15. Ojala Arto OJM 248 225 473

16. Reiniharju Joonas OJM 240 218 458

17. Turpeinen Teemu PoJo 216 183 399


Yleinen, pudotuskierrokset
Lipponen Jari 113












Reiniharju Joonas 104
Lipponen Jari 115 (10)









Palovaara Pepe 113
Palovaara Pepe 115 (8)









Nahkiaisoja Tuomo 111



Lipponen Jari 111 (7)






Tekoniemi Antti 109



Tekoniemi Antti 111 (8)






Kosy Marianne 103
Tekoniemi Antti 113









Vilmi Antti 104
Tapanainen Pasi 110









Tapanainen Pasi 109



Lipponen Jari 115
Tekoniemi Antti 107



Hautamäki Juho 115



Lindroos Tero 117
Hautamäki Juho 113



Niittyviita Sampo 111
Hautamäki Juho 114









Huhtala Juuso 115
Huhtala Juuso 101









Piuva Mari-Anneli 106



Hautamäki Juho 116






Leino Jussi 112



Lindroos Tero 107






Peltola Etta 110
Leino Jussi 113









Ojala Arto 103
Lindroos Tero 115









Lindroos Tero 117














Yleinen, lopputulokset
1. Hautamäki Juho PoJo 115 114 116 113
2. Tekoniemi Antti TeJA 109 113 111 107
3. Lindroos Tero Diana 117 115 107 117
4. Lipponen Jari PoJo 113 115 111 115
5. Palovaara Pepe OJM 113 115
6. Leino Jussi PoJo 112 113
7. Tapanainen Pasi Arcus 109 110
8. Huhtala Juuso Arcus 115 101
9. Nahkiaisoja Tuomo PoJo 111
9. Niittyviita Sampo PoJo 111
11. Peltola Etta PJA 110
12. Piuva Mari-Anneli PoJo 106
13. Vilmi Antti PoJo 104
13. Reiniharju Joonas OJM 104
15. Kosy Marianne PoJo 103
15. Ojala Arto OJM 103