KemiRanking 1.4.2006 Pohjan Jousi
 
Yleinen talja, alkukilpailu 18m 18m Yht. 10 X
1. Järvenpää Marko RJA 291 287 578
2. Kauppila Aleksi PoJo 284 290 574
3. Humalajoki Aulis Virtain JA 288 284 572
4. Simula Rauno PoJo 282 289 571
5. Rantanen Timo TapErä 289 281 570
6. Lammela Marko OJM 287 281 568
7. Rytky Lauri ToJA 282 282 564 25
8. Jyrinki Harri OJM 284 280 564 24
9. Kosy Zoltan PoJo 283 280 563
10. Välimäki Sauli PoJo 281 280 561 27
11. Hiltunen Lasse PoJo 281 280 561 21
12. Vesa Merja ToJA 278 276 554
13. Arna Timo Jy-Su 273 268 541
               
Yleinen talja, pudotuskierrokset
Järvenpää Marko bye


Järvenpää Marko 112
Kosy Zoltan 113 (9,10,8) Jyrinki Harri 110
Jyrinki Harri 113 (9,10,10) Järvenpää Marko 115
Rantanen Timo 112 Simula Rauno 116
Vesa Merja 109 Rantanen Timo 114
Arna Timo 109 Simula Rauno 116
Simula Rauno 111 Järvenpää Marko 114 (9) Simula Rauno 116
Humalajoki Aulis bye
Rytky Lauri 114 (10) Lammela Marko 113


Humalajoki Aulis 112
Hiltunen Lasse 108 Lammela Marko 113
Lammela Marko 112 Lammela Marko 115
Rytky Lauri 116 Rytky Lauri 114
Välimäki Sauli 110 Rytky Lauri 115

Kauppila Aleksi 114
Kauppila Aleksi bye
 
Yleinen talja, lopputulokset
1. Simula Rauno PoJo 111 116 116 116
2. Lammela Marko OJM 112 113 115 113
3. Rytky Lauri ToJA 116 115 114 114
4. Järvenpää Marko RJA   112 115 114
5. Kauppila Aleksi PoJo   114
5. Rantanen Timo TapErä 112 114
7. Humalajoki Aulis Virtain JA   112
8. Jyrinki Harri OJM 113 110
9. Kosy Zoltan PoJo 113
10. Välimäki Sauli PoJo 110
11. Arna Timo Jy-Su 109
11. Vesa Merja ToJA 109
13. Hiltunen Lasse PoJo 108

Yleinen, alkukilpailu 18m 18m Yht. 10 X
1. Lipponen Jari PoJo 285 287 572
2. Simula Jouko PoJo 279 283 562
3. Palovaara Pepe OJM 279 279 558
4. Kukkohovi Heli OJM 280 276 556
5. Heikkinen Reko PJA 280 272 552
6. Tapanainen Pasi Arcus 269 280 549
7. Piuva Mari PoJo 271 273 544
8. Nahkiaisoja Tuomo PoJo 273 270 543
9. Leino Jussi PoJo 273 267 540
10. Malinen Petri TJA 269 267 536
11. Kangas Tomi-Matti TJA 269 266 535
12. Kosy Marianne PoJo 268 261 529
13. Hautamäki Juho PoJo 271 256 527
14. Sunnari Matti PoJo 243 268 511
15. Reiniharju Joonas OJM 247 263 510
16. Niittyviita Sampo PoJo 249 256 505
17. Vilmi Antti PoJo 215 253 468 9
18. Turpeinen Teemu PoJo 218 250 468 7
19. Myllynen Mikko ToJA 170 226 396

Yleinen, pudotuskierrokset
Lipponen Jari 109
Niittyviita Sampo 91 Lipponen Jari 115
Leino Jussi 110 Leino Jussi 109
Nahkiaisoja Tuomo 107 Lipponen Jari 106
Heikkinen Reko 105 Kukkohovi Heli 118
Kosy Marianne 108 Kosy Marianne 107
Hautamäki Juho 105 Kukkohovi Heli 110
Kukkohovi Heli 107 Lipponen Jari 116 Kukkohovi Heli 111
Palovaara Pepe 112 Malinen Petri 108 Palovaara Pepe 112
Sunnari Matti 103 Palovaara Pepe 111
Kangas Tomi-Matti 104 Tapanainen Pasi 89
Tapanainen Pasi 111 Palovaara Pepe 115
Piuva Mari 102 Malinen Petri 109
Malinen Petri 108 Malinen Petri 111 (9,10,10,3)
Reiniharju Joonas 90 Simula Jouko 111 (9,10,10,5)
Simula Jouko 115

Yleinen, lopputulokset
1. Palovaara Pepe OJM 112 111 115 112
2. Kukkohovi Heli OJM 107 110 118 111
3. Lipponen Jari PoJo 109 115 106 116
4. Malinen Petri TJA 108 111 109 108
5. Simula Jouko PoJo 115 111
6. Leino Jussi PoJo 110 109
7. Kosy Marianne PoJo 108 107
8. Tapanainen Pasi Arcus 111 89
9. Nahkiaisoja Tuomo PoJo 107
10. Heikkinen Reko PJA 105
10. Hautamäki Juho PoJo 105
12. Kangas Tomi-Matti TJA 104
13. Sunnari Matti PoJo 103
14. Piuva Mari PoJo 102
15. Niittyviita Sampo PoJo 91
16. Reiniharju Joonas OJM 90