Marraskarhu 26.11.2005 Porin Jousiampujat
 
Naiset talja, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Järvenpää ErjaRJA 269267536
2.Leivonen Marja TapErä 269 265534
        
Miehet, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Lindroos TeroDiana 287292579
2.Tekoniemi AnttiTeJA 289284573
3.Laurila PenttiDiana 277282559
4.Rautiainen MarkkuEBS 274280554
5.Haapa-Aho TimoJoJu 282271553
6.Tapanainen PasiArcus 28026854827
7.Huhtala JuusoArcus 27127754822
8.Malinen PetriRi-Jo 264272536
9.Kuivalainen PenttiJoJu 260267527
10.Viilo KeijoTJA 257269526
11.Erkkilä ToniPJA 260257517
12.Karjala JouniPJA 255256511
13.Pajunen JariÄJA 257249506
        
Miehet, pudotuskierrokset
Lindroos Tero 116
Malinen Petri 107 Lindroos Tero 115
Haapa-Aho Timo 108 Rautiainen Markku 111
Rautiainen Markku 112 Rautiainen Markku 108 Lindroos Tero 115
Laurila Pentti 113 Tekoniemi Antti Tapanainen Pasi 106
Tapanainen Pasi 116 Tapanainen Pasi 110
Huhtala Juuso 111 Tekoniemi Antti 62
Tekoniemi Antti 112
 
Miehet 50, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Kankaanpää HeikkiKu-Ry 246243489
2.Vainionpää EliasKu-Ry 225239464
3.Åman MauriSulka 227223450
4.Seikkula PekkaRJA 73073
        
Miehet 50, pudotuskierrokset
Kankaanpää Heikki 106
Seikkula Pekka 102
Seikkula Pekka 98 (9) Kankaanpää Heikki 101
Vainionpää Elias 98 (6) Åman Mauri 95
Åman Mauri 74
Vainionpää Elias 71

Miehet 18, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Pouttu MikkoLoJA 201203404

Pojat 16, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Mansukoski AnttiKu-Ry 271270541
2.Välitalo TuomasPJA 259265524

Pojat 14, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Kontio MatiasTeJA 279272551
2.Hautamäki JoniKu-Ry 272268540
3.Vainionpää PetriKu-Ry 261271532

Pojat 12, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Ranta OscarArcus 261268529
2.Mäenpää EeroPJA 200183383

Naiset, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Perälä LauraJoJu 276271547
2.Lempiäinen-Koponen PikitaArcus 261260521
3.Heino TainaArcus 265240505

Naiset 50, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Huttunen LeenaSulka 223227450
2.Kuisma HilkkaArcus 216200416

Miehet talja, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Kivimaa TimoJoJu 286285571
2.Järvenpää MarkoRJA 281285566
3.Haavisto NicoPJA 281284565
4.Arna TimoJy-Su 273278551

Miehet talja, pudotuskierrokset
Kivimaa Timo 110
Arna Timo 109
Arna Timo 112 Kivimaa Timo 112
Haavisto Nico 114 Järvenpää Marko 113
Haavisto Nico 113
Järvenpää Marko 116

Miehet 50 talja, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Vannekari MarkkuAC-Ulvila 280279559
2.Lindroos AarreDiana 274273547

Tytöt 12, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Mäenpää EevaPJA 264245509

Miehet 60 talja, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Koivunen OsmoKu-Ry 273269542
2.Siivonen ReijoRJA 266266532
3.Pirinen PenttiPJA 234268502

Miehet vaisto, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Laurila OlaviDiana 251243494
2.Pihlajaniemi RaimoTeJA 231255486

Miehet 60 vaisto, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Vesala OnniPJA 183177360

Naiset vaisto, alkukilpailu18m18mYht.10X
1.Laurila AilaDiana 248241489
2.Marjakoski MiraPJA 216222438