Taulu-SM 28-29.7.2007
Kymen Jousi
Lopputulokset


Yleinen, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Huhtala JuusoArcus 312315627203
2.Lindroos TeroDiana 311303614163
3.Määttä TuomasPoJo 302309611161
4.Hatava MattiWT 307297604135
5.Kangas Tomi-MattiTJA 297306603134
6.Tarhala VesaKy-Jo 308293601
7.Palovaara PepeOJM 30229359572
8.Alanko JukkaPJA 30129359412
9.Ihanus PetriJy-Su 29929058912
10.Metsi MikaKy-Jo 29529158694
11.Ronkanen PerttuPu-Jo 295288583122
12.Tapanainen PasiArcus 287295582142
13.Tiainen EetuPiili 293289582114
14.Laurila PenttiDiana 29129058183
15.Malinen PetriTJA 29129058162
16.Juusola JanneOJM 28528857383
17.Mansukoski AnttiKu-Ry 298274572125
18.Hautamäki JuhoPoJo 287284571103
19.Pullinen TeroKy-Jo 282283565103
20.Tekoniemi AnttiDiana 296267563134
21.Ylipelkonen NikoJoJu 292271563132
22.Pietikäinen AnttiKa-Jo 28527355883
23.Forsell MikaelDiana 26528555092
24.Aulio MiikaTapErä 2692815502
25.Juustovaara AlexanderToJA 277268545114
26.Kiviniemi MarkoACH 27327154441
27.Vierimaa ToivoOJM 27926154062
28.Yletyinen JariTapErä 27426553951
29.Kataja MiikaJy-Su 2772615385
30.Ketola JariJy-Su 25827353151
31.Särkilampi JariRamses 26026852874
32.Erkkilä ToniPJA 26026752772
33.Elomäki SeppoArcus 26526152681
34.Huopana JyrkiACH 2612655263
35.Järvinen RaimoHu-Ja 26625552152
36.Elovirta PirkkaArcus 26325351693
37.Rantanen PerttiArcus 24526751282
38.Reunanen MarkkuWT 25725551242
39.Savola MikaArcus 2612384996
40.Mielonen OlliSai-Jo 2452534984
41.Knuutila TomiSai-Jo 25224349551
42.Nahkiaisoja TuomoPoJo 26423149541
43.Karvonen MarkoRi-Jo 2422504925
44.Kinnunen TimoTaimi 2332524852
45.Ormio AarneWT 2482204683
46.Pouttu MikkoLoJA 2212434641
47.Ronkanen SampoPu-Jo 25120946041
48.Pulkkinen PerttiWT 2252344592
49.Rastivaara HarriHood 21723945610
50.Niemi TeemuACH 211215426

Yleinen, pudotuskierrokset
Huhtala Juuso 103
Erkkilä Toni 87 Huhtala Juuso 102
Mansukoski Antti 103 Mansukoski Antti 95
Juusola Janne 93 Huhtala Juuso 110
Ihanus Petri 92 Alanko Jukka 103
Aulio Miika 95 Aulio Miika 95
Juustovaara Alexander 92 Alanko Jukka 103
Alanko Jukka 98 Huhtala Juuso 103
Kangas Tomi-Matti 96 Hatava Matti 101
Yletyinen Jari 85 Kangas Tomi-Matti 95 (6)
Ylipelkonen Niko 93 Tapanainen Pasi 95 (8)
Tapanainen Pasi 100 Tapanainen Pasi 97
Tiainen Eetu 101 Hatava Matti 102
Tekoniemi Antti 95 Tiainen Eetu 94 (8)
Kataja Miika 94 Hatava Matti 94 (10)
Hatava Matti 98 Hatava Matti 101 Huhtala Juuso 103
Määttä Tuomas 100 Palovaara Pepe 100 Määttä Tuomas 111
Ketola Jari 95 Määttä Tuomas 96
Pullinen Tero 96 Laurila Pentti 91
Laurila Pentti 97 Määttä Tuomas 98
Ronkanen Perttu 91 Ronkanen Perttu 95
Pietikäinen Antti 79 Ronkanen Perttu 97
Vierimaa Toivo 78 Tarhala Vesa 93
Tarhala Vesa 92 Määttä Tuomas 102
Palovaara Pepe 101 Palovaara Pepe 101
Kiviniemi Marko 88 Palovaara Pepe 100
Forsell Mikael 92 Metsi Mika 94
Metsi Mika 100 Palovaara Pepe 99
Malinen Petri 94 Lindroos Tero 96
Hautamäki Juho 100 Hautamäki Juho 86
Särkilampi Jari 86 Lindroos Tero 100
Lindroos Tero 107

Yleinen, lopputulokset
1.Määttä TuomasPoJo1009698102111
2.Huhtala JuusoArcus103102110103103
3.Hatava MattiWT9894102101101
4.Palovaara PepeOJM10110099101100
5.Alanko JukkaPJA98103103
6.Tapanainen PasiArcus1009597
7.Lindroos TeroDiana10710096
8.Ronkanen PerttuPu-Jo919795
9.Mansukoski AnttiKu-Ry10395
9.Kangas Tomi-MattiTJA9695
9.Aulio MiikaTapErä9595
12.Metsi MikaKy-Jo10094
12.Tiainen EetuPiili10194
14.Tarhala VesaKy-Jo9293
15.Laurila PenttiDiana9791
16.Hautamäki JuhoPoJo10086
17.Pullinen TeroKy-Jo96
18.Ketola JariJy-Su95
18.Tekoniemi AnttiDiana95
20.Kataja MiikaJy-Su94
20.Malinen PetriTJA94
22.Ylipelkonen NikoJoJu93
22.Juusola JanneOJM93
24.Ihanus PetriJy-Su92
24.Juustovaara AlexanderToJA92
24.Forsell MikaelDiana92
27.Kiviniemi MarkoACH88
28.Erkkilä ToniPJA87
29.Särkilampi JariRamses86
30.Yletyinen JariTapErä85
31.Pietikäinen AnttiKa-Jo79
32.Vierimaa ToivoOJM78

Naiset, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Soininvaara MariaArcus 300288588157
2.Kukkohovi HeliOJM 2862815676
3.Vikström MarjoSulka 29626956571
4.Peltola EttaPJA 279266545105
5.Sinisalo Saana-MariaMBF 25828254011
6.Tanja SorsaKy-Jo 26826453231
7.Kärkkäinen TiinaOJM 27525052574
8.Reetta YlöstaloKy-Jo 25426652061
9.Kourula LauraWT 2612585194
10.Pyörre PäiviPoJo 2502665164
11.Suojoki JaanaJoJu 25625250851
12.Perälä LauraJoJu 24725149833
13.Heino TainaArcus 24024248231
14.Biskop-Grahn Ann-CharlotteACH 22722244941
15.Finnilä TerhiACH 2412084491
16.Lempiäinen-Koponen PikitaArcus 21821443231
17.Kiviniemi Ulla MaijaACH 1972144113
18.Tuomola HennaArcus 2161793953
19.Kaartinen SariOJM 19020139143
20.Tiaskorpi SuviACH 191175366

Naiset, pudotuskierrokset
Soininvaara Maria 85
Lempiäinen-Koponen Pikita 82 Soininvaara Maria 95
Kourula Laura 96 Kourula Laura 93
Reetta Ylöstalo 81 Soininvaara Maria 92
Sinisalo Saana-Maria 90 Peltola Etta 98
Perälä Laura 95 Perälä Laura 89
Heino Taina 89 Peltola Etta 106
Peltola Etta 106 Soininvaara Maria 73 Peltola Etta 89
Vikström Marjo 90 Kukkohovi Heli 95 Vikström Marjo 67
Biskop-Grahn Ann-Charlotte 69 Vikström Marjo 93
Suojoki Jaana 92 Suojoki Jaana 88
Tanja Sorsa 89 Vikström Marjo 104
Kärkkäinen Tiina 94 Kukkohovi Heli 91
Pyörre Päivi 89 Kärkkäinen Tiina 93
Finnilä Terhi 84 Kukkohovi Heli 95
Kukkohovi Heli 98

Naiset, lopputulokset
1.Peltola EttaPJA1061069889
2.Vikström MarjoSulka909310467
3.Kukkohovi HeliOJM98959195
4.Soininvaara MariaArcus85959273
5.Kourula LauraWT9693
5.Kärkkäinen TiinaOJM9493
7.Perälä LauraJoJu9589
8.Suojoki JaanaJoJu9288
9.Sinisalo Saana-MariaMBF90
10.Tanja SorsaKy-Jo89
10.Pyörre PäiviPoJo89
10.Heino TainaArcus89
13.Finnilä TerhiACH84
14.Lempiäinen-Koponen PikitaArcus82
15.Reetta YlöstaloKy-Jo81
16.Biskop-Grahn Ann-CharlotteACH69

Pojat 12, alkukilpailu40m40mYht.10X
1.Mäenpää EeroPJA 316313629223
2.Huhtanen VilleSulka 315298613184
3.Laine JereToJA 294309603133

Tytöt 12, alkukilpailu40m40mYht.10X
1.Niskanen IidaIJA 28427555983
2.Vikström SoileSulka 27626454041

Pojat 14, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Kokkila HenriToJA 324314638206
2.Vikström AnttiSulka 311324635184
3.Ruusu PetriIJA 31831463216
4.Nordström ViljamRamses 313308621122
5.Räsänen TeemuTapErä 293309602102
6.Ranta OscarArcus 306286592104
7.Jauhiainen AtteTapErä 29028857881
8.Karjalainen KallePiili 2782775556
9.Niskanen ViliIJA 28326855191
10.Reiniharju JoonasOJM 25025750752
11.Hepola JoonasPoJo 26923750672
12.Nousiainen SampoPoJo 25425050441
13.Hepola JaakkoPoJo 24824349141
14.Mattila LauriSulka 2562044605
15.Immonen EetuTapErä 2192334521
16.Kinnunen PekkoTaimi 158147305

Pojat 14, pudotuskierrokset
Kokkila Henri 1
Kinnunen Pekko Kokkila Henri 100
Niskanen Vili 92 Niskanen Vili 105
Karjalainen Kalle 91 Niskanen Vili 90
Räsänen Teemu 101 Nordström Viljam 95
Nousiainen Sampo 84 Räsänen Teemu 103
Hepola Jaakko 87 Nordström Viljam 106
Nordström Viljam 106 Niskanen Vili 98 Nordström Viljam 96
Ruusu Petri 112 Ruusu Petri 110 Jauhiainen Atte 101
Mattila Lauri 87 Ruusu Petri 100
Hepola Joonas 91 Ranta Oscar 94
Ranta Oscar 100 Ruusu Petri 103
Jauhiainen Atte 102 Jauhiainen Atte 105
Reiniharju Joonas 78 Jauhiainen Atte 104
Immonen Eetu 73 Vikström Antti 93
Vikström Antti 97

Pojat 14, lopputulokset
1.Jauhiainen AtteTapErä102104105101
2.Nordström ViljamRamses1061069596
3.Ruusu PetriIJA112100103110
4.Niskanen ViliIJA921059098
5.Räsänen TeemuTapErä101103
6.Kokkila HenriToJA1100
7.Ranta OscarArcus10094
8.Vikström AnttiSulka9793
9.Hepola JoonasPoJo91
9.Karjalainen KallePiili91
11.Hepola JaakkoPoJo87
11.Mattila LauriSulka87
13.Nousiainen SampoPoJo84
14.Reiniharju JoonasOJM78
15.Immonen EetuTapErä73
16.Kinnunen PekkoTaimi

Tytöt 14, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Mattila RoosaSulka 318317635187
2.Mäenpää EevaPJA 30029459494

Pojat 16, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Vainionpää PetriKu-Ry 28429357793
2.Niittyviita SampoPoJo 29527657195
3.Hautamäki JoniKu-Ry 29527657192
4.Leiritie TommiArcus 267284551113
5.Vanhala SanteriPiili 2552835386
6.Turpeinen TeemuPoJo 27626053651
7.Forsström Aku-PaavoPJA 24827452272
8.Sainio SamiTapErä 2282294572
9.Vähätalo TeemuIJA 2272164434

Pojat 16, pudotuskierrokset
Vainionpää Petri 106
Sainio Sami 84 Vainionpää Petri 98
Vanhala Santeri 88 Leiritie Tommi 96
Leiritie Tommi 91 Leiritie Tommi 102 Vainionpää Petri 108
Hautamäki Joni 85 Turpeinen Teemu 91 Niittyviita Sampo 100
Turpeinen Teemu 89 Turpeinen Teemu 97
Forsström Aku-Paavo 91 Niittyviita Sampo 102
Niittyviita Sampo 98

Pojat 16, lopputulokset
1.Vainionpää PetriKu-Ry10698108
2.Niittyviita SampoPoJo98102100
3.Leiritie TommiArcus9196102
4.Turpeinen TeemuPoJo899791
5.Forsström Aku-PaavoPJA91
6.Vanhala SanteriPiili88
7.Hautamäki JoniKu-Ry85
8.Sainio SamiTapErä84

Tytöt 16, alkukilpailu60m60mYht.10X
1.Mäenpää EevaPJA 29527456972
2.Sorsa TanjaKy-Jo 28227856072
3.Willgren Iina-LottaACH 26625351932
4.Mäkelin SaaraHood 2562605166
5.Nyback JuliaDiana 21520341832
6.Kenttä HennaPoJo 2002024021

Tytöt 16, pudotuskierrokset
Mäenpää Eeva 1
Mäkelin Saara 0
Mäkelin Saara 81 Mäenpää Eeva 99
Willgren Iina-Lotta 83 Sorsa Tanja 100
Willgren Iina-Lotta 78
Sorsa Tanja 95

Tytöt 16, lopputulokset
1.Sorsa TanjaKy-Jo95100
2.Mäenpää EevaPJA199
3.Willgren Iina-LottaAchilles7883
4.Mäkelin SaaraRobin Hood081

Miehet 18, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Kontio MatiasKu-Ry 30028958994
2.Tiainen EetuPiili 26329455792
3.Ojala ArtoOJM 24522046542
4.Johansson DavidMBF 2052124172
5.Myllynen MikkoToJA 17618536132

Miehet 18, pudotuskierrokset
Kontio Matias 92
Johansson David 79
Johansson David 72 Kontio Matias 97
Ojala Arto 86 Tiainen Eetu 101
Ojala Arto 85
Tiainen Eetu 88

Miehet 18, lopputulokset
1.Tiainen EetuPiili88101
2.Kontio MatiasKu-Ry9297
3.Ojala ArtoOJM8586
4.Johansson DavidMBF7972

Naiset 18, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Ylöstalo ReettaKy-Jo 26525451931
2.Harju KatjaDiana 23924548451

Miehet 50, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Laakso ArtoRi-Jo 29028057011
2.Viilo KeijoTJA 27829257082
3.Nevalainen HannuRi-Jo 2802745548
4.Tamminen EeroPoJo 2662795456
5.Kaarlampi VeikkoKy-Jo 27826654451
6.Pihlajaniemi RaimoKu-Ry 270266536112
7.Tero OssiOJM 26725852561
8.Haikonen ArimoDiana 26725552282
9.Kuivalainen PenttiJoJu 26325952261
10.Paavola EsaSai-Jo 24227551742
11.Byman ReijoLaVa 25924250161
12.Tuononen PekkaJoutsi 2442424866
13.Myllykangas TeuvoACH 2432434863
14.Kurki MattiIJA 2122104222
15.Manninen ErkkiPy-Po 2122064182
16.Isopahkala VeijoACH 20219840021
17.Valtonen JouniKa-Jo 1901493392

Miehet 50, pudotuskierrokset
Laakso Arto 89
Isopahkala Veijo 75 Laakso Arto 96
Kuivalainen Pentti 87 Kuivalainen Pentti 86
Haikonen Arimo 86 Laakso Arto 83
Kaarlampi Veikko 87 Kaarlampi Veikko 91
Tuononen Pekka 76 Kaarlampi Veikko 79
Myllykangas Teuvo 91 (9) Myllykangas Teuvo 78
Tamminen Eero 91 (8) Laakso Arto 106 Kaarlampi Veikko 83
Nevalainen Hannu 98 Nevalainen Hannu 93 Viilo Keijo 103
Kurki Matti 65 Nevalainen Hannu 98
Byman Reijo 98 Byman Reijo 88
Pihlajaniemi Raimo 95 Nevalainen Hannu 84
Tero Ossi Viilo Keijo 93
Paavola Esa 1 Paavola Esa 73
Manninen Erkki 73 Viilo Keijo 92
Viilo Keijo 100

Miehet 50, lopputulokset
1.Viilo KeijoTJA1009293103
2.Kaarlampi VeikkoKy-Jo87799183
3.Laakso ArtoRi-Jo899683106
4.Nevalainen HannuRi-Jo98988493
5.Byman ReijoLaVa9888
6.Kuivalainen PenttiJoJu8786
7.Myllykangas TeuvoACH9178
8.Paavola EsaSai-Jo173
9.Pihlajaniemi RaimoKu-Ry95
10.Tamminen EeroPoJo91
11.Haikonen ArimoDiana86
12.Tuononen PekkaJoutsi76
13.Isopahkala VeijoACH75
14.Manninen ErkkiPy-Po73
15.Kurki MattiIJA65
16.Tero OssiOJM

Naiset 50, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Korpela ArjaIJA 294287581104
2.Kourula TuirePoJo 2442585023
3.Laurila AilaDiana 2352304656
4.Huttunen LeenaKiuJä 22121443533
5.Tuononen TuulaJoutsi 1171512681

Naiset 50, pudotuskierrokset
Korpela Arja 93
Huttunen Leena 67
Huttunen Leena 63 Korpela Arja 94
Laurila Aila 96 Kourula Tuire 92
Laurila Aila 84
Kourula Tuire 86

Naiset 50, lopputulokset
1.Korpela ArjaIJA9394
2.Kourula TuirePoJo8692
3.Laurila AilaDiana8496
4.Huttunen LeenaKiuJä6763

Miehet 60, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Salminen RaimoRi-Jo 2542795337
2.Hallenberg IlkkaPy-Po 2472785258
3.Färm ErkkiSulka 26424851231
4.Pollari SeppoJoJu 25824950781
5.Hotti JuhaniLJ 2582364945
6.Kankaanpää HeikkiKu-Ry 2492434923
7.Jaakkola KaleviJy-Su 2112354464
8.Kärkkäinen TeuvoPoJo 154139293

Miehet 60, pudotuskierrokset
Salminen Raimo 92
Kärkkäinen Teuvo 68 Salminen Raimo 79
Hotti Juhani 75 Pollari Seppo 90
Pollari Seppo 87 Salminen Raimo 100 Pollari Seppo 89
Färm Erkki 93 Hallenberg Ilkka 90 Färm Erkki 100
Kankaanpää Heikki 79 Färm Erkki 102
Jaakkola Kalevi 72 Hallenberg Ilkka 93
Hallenberg Ilkka 92

Miehet 60, lopputulokset
1.Färm ErkkiSulka93102100
2.Pollari SeppoJoJu879089
3.Salminen RaimoRi-Jo9279100
4.Hallenberg IlkkaPy-Po929390
5.Kankaanpää HeikkiKu-Ry79
6.Hotti JuhaniLJ75
7.Jaakkola KaleviJy-Su72
8.Kärkkäinen TeuvoPoJo68

Miehet 70, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Pentinsaari PekkaPoJo 2132254382
2.Houni PaavoSai-Jo 218206424
3.Kosonen OlaviArcus 1742123864
4.Halttunen PerttiJoutsi 20317037331
5.Juurinen EinoLJ 1751583331

Miehet 70, pudotuskierrokset
Pentinsaari Pekka 66
Halttunen Pertti 43
Halttunen Pertti 81 Pentinsaari Pekka 81
Houni Paavo 83 Kosonen Olavi 61
Kosonen Olavi 79
Houni Paavo 73

Miehet 70, lopputulokset
1.Pentinsaari PekkaPoJo6681
2.Kosonen OlaviArcus7961
3.Houni PaavoSai-Jo7383
4.Halttunen PerttiJoutsi4381

Yleinen talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Haavisto JariPJA 336340676367
2.Järvenpää MarkoRJA 331330661259
3.Haavisto NicoPJA 330330660307
4.Holappa MikkoOJM 324332656317
5.Kivimaa TimoJoJu 331323654307
6.Lammela MarkoOJM 327324651248
7.Kallunki KeijoJJA 330319649206
8.Laurila AnneHood 327318645275
9.Kälkäjä JukkaOJM 324319643225
10.Petäjä JukkaVirtain JA320321641215
11.Mäkipää AnttiVirtain JA326311637182
12.Humalajoki AulisVirtain JA314321635186
13.Reiniharju AnttiOJM 321313634165
14.Hiltunen LassePoJo 325307632216
15.Arna TimoJy-Su 3133156283
16.Mäkinen MarkkuÄJA 3073216282
17.Sumusalo JanneRamses 3143146281
18.Pekander JouniPiili 312315627172
19.Sepponen JaakkoOJM 312315627133
20.Kinnunen OsmoSi-Su 310312622234
21.Nivala ArtoOJM 312307619135
22.Koskela HarriJoJu 311306617147
23.Ylätalo RistoKy-Jo 302313615172
24.Salonen JyriRi-Jo 314300614162
25.Vesanen JaniRi-Jo 297306603123

Yleinen talja, pudotuskierrokset
Haavisto Jari 111
Mäkinen Markku 107 Haavisto Jari 115
Kälkäjä Jukka 99 Laurila Anne 105
Laurila Anne 107 Haavisto Jari 112
Kivimaa Timo 107 Humalajoki Aulis 111
Humalajoki Aulis 110 Humalajoki Aulis 108
Reiniharju Antti 107 Reiniharju Antti 107
Holappa Mikko 106 Humalajoki Aulis 106 Haavisto Jari 114
Haavisto Nico 110 Järvenpää Marko 113 Haavisto Nico 108
Hiltunen Lasse 107 Haavisto Nico 108
Mäkipää Antti 107 (9,9) Lammela Marko 102
Lammela Marko 107 (9,10) Haavisto Nico 110
Kallunki Keijo 110 Järvenpää Marko 109
Petäjä Jukka 107 Kallunki Keijo 104
Arna Timo 100 Järvenpää Marko 108
Järvenpää Marko 108

Yleinen talja, lopputulokset
1.Haavisto JariPJA111115112114
2.Haavisto NicoPJA110108110108
3.Järvenpää MarkoRJA108108109113
4.Humalajoki AulisVirtain JA110108111106
5.Reiniharju AnttiOJM107107
6.Laurila AnneHood107105
7.Kallunki KeijoJJA110104
8.Lammela MarkoOJM107102
9.Mäkinen MarkkuÄJA107
9.Kivimaa TimoJoJu107
9.Hiltunen LassePoJo107
9.Petäjä JukkaVirtain JA107
9.Mäkipää AnttiVirtain JA107
14.Holappa MikkoOJM106
15.Arna TimoJy-Su100
16.Kälkäjä JukkaOJM99

Naiset talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Anne LaurilaHood 326329655317
2.Rytky MerjaToJA 318316634163
3.Järvenpää ErjaRJA 309302611135
4.Rinne EijaPJA 27026953994

Naiset talja, pudotuskierrokset
Anne Laurila 108
Rinne Eija 79
Rinne Eija 98 Anne Laurila 101
Järvenpää Erja 101 Rytky Merja 100
Järvenpää Erja 95
Rytky Merja 100

Naiset talja, lopputulokset
1.Anne LaurilaHood108101
2.Rytky MerjaToJA100100
3.Järvenpää ErjaRJA95101
4.Rinne EijaPJA7998

Pojat 14 talja, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Forsberg JerePiili 2942745689

Pojat 16 talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Järvenpää LauriRJA 295318613124

Miehet talja B, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Timonen MikaOP 27926053971

Miehet 50 talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Rytky LauriToJA 327327654258
2.Siivonen ReimaRJA 324319643224
3.Rättö SeppoTapErä 325316641207
4.Vannekari MarkkuAC-Ulvila 317304621174
5.Sumen KariToJA 28630058663
6.Lindroos AarreDiana 297280577101
7.Pylkkä UrpoDiana 29926756672
8.Riipi EskoToJA 28327455773

Miehet 50 talja, pudotuskierrokset
Rytky Lauri 113
Riipi Esko 98 Rytky Lauri 113
Sumen Kari 97 Vannekari Markku 101
Vannekari Markku 98 Vannekari Markku 104 Rytky Lauri 109
Rättö Seppo 103 Rättö Seppo 111 Siivonen Reima 105
Lindroos Aarre 90 Rättö Seppo 103
Pylkkä Urpo 98 Siivonen Reima 109
Siivonen Reima 105

Miehet 50 talja, lopputulokset
1.Rytky LauriToJA113113109
2.Siivonen ReimaRJA105109105
3.Rättö SeppoTapErä103103111
4.Vannekari MarkkuAC-Ulvila98101104
5.Riipi EskoToJA98
5.Pylkkä UrpoDiana98
7.Sumen KariToJA97
8.Lindroos AarreDiana90

Miehet 60 talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Arbelius TeuvoOJM 313311624195
2.Rautio HannuSi-Su 311309620178
3.Siivonen ReijoRJA 30829460212
4.Edwards PaulPiili 288314602114
5.Saastamoinen OlliWT 2993026019
6.Grönroos OnniRamses 291305596103
7.Koivunen OsmoKu-Ry 293300593101
8.Maronen SeppoPoJo 280309589144
9.Sepponen Jaakko Sr.RTJ 27628956571
10.Suomi ArtoÄJA 27527154611

Miehet 60 talja, pudotuskierrokset
Arbelius Teuvo 112
Maronen Seppo 102 Arbelius Teuvo 102
Saastamoinen Olli 97 Edwards Paul 99
Edwards Paul 107 Edwards Paul 107 Arbelius Teuvo 107
Siivonen Reijo 105 Siivonen Reijo 108 Rautio Hannu 105
Grönroos Onni 104 Siivonen Reijo 98
Koivunen Osmo 96 Rautio Hannu 100
Rautio Hannu 98

Miehet 60 talja, lopputulokset
1.Arbelius TeuvoOJM112102107
2.Rautio HannuSi-Su98100105
3.Siivonen ReijoRJA10598108
4.Edwards PaulPiili10799107
5.Grönroos OnniRamses104
6.Maronen SeppoPoJo102
7.Saastamoinen OlliWT97
8.Koivunen OsmoKu-Ry96

Miehet 70 talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Pentinsaari PekkaPoJo 319319638276
2.Jansson StigRamses 324303627151
3.Lapiolahti MaunoKu-Ry 284278562113

Yleinen vaisto, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Raivio PerttiHood 293281574114
2.Rautiainen MarkkuEBS 27826954782
3.Laurila OlaviDiana 258276534105
4.Ruotsalainen UntoTeJA 2342354696
5.Hernetkoski MarkkuKa-Jo 2382234612

Yleinen vaisto, pudotuskierrokset
Raivio Pertti 94
Ruotsalainen Unto 87
Ruotsalainen Unto 67 Raivio Pertti 96
Laurila Olavi 82 Rautiainen Markku 91
Laurila Olavi 79
Rautiainen Markku 94

Yleinen vaisto, lopputulokset
1.Raivio PerttiHood9496
2.Rautiainen MarkkuEBS9491
3.Laurila OlaviDiana7982
4.Ruotsalainen UntoTeJA8767

Naiset vaisto, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Kaartinen Sari KaarinaOJM 2122054172

Miehet 50 vaisto, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Kontio MattiKu-Ry 26228855012
2.Vettenranta SimoPJA 21421342741
3.Åman MauriPoJo 1662053711

Miehet 60 vaisto, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Koivisto OsmoWT 24823248074