Arcus 18m  10.4.2005
Lopputulokset

Naiset, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Heino TainaArcus 258268526
2.Karjala EveliinaPJA 221261482
3.Hautajoki AnneTapErä 230241471

Miehet, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Norja OlliTJA 293286579
2.Heikkinen RekoPJA 280284564
3.Huhtala JuusoArcus 283277560
4.Kangas Tomi-MattiTJA 273275548
5.Parkkulainen TimoWT 272274546
6.Tarhala VesaKy-Jo 272273545
7.Rautiainen MarkkuEBS 271272543
8.Karjala JouniPJA 2772645412224
9.Malinen PetriRi-Jo 2672745412223
10.Pihlava VeikkoArcus 265268533
11.Rantanen PerttiArcus 269262531
12.Kammonen EsaTJA 262260522
13.Kiskonen AleksanderRi-Jo 260261521
14.Hujanen KimmoTapErä 265254519
15.Järvinen RaimoHu-Ja 244265509
16.Vanonen MikaTapErä 241257498
17.Viilo KeijoTJA 216244460

Miehet, pudotuskierrokset
Norja Olli 173
Vanonen Mika 148 Norja Olli 115
Malinen Petri 158 Malinen Petri 110
Karjala Jouni 155 Norja Olli 115
Parkkulainen Timo 158 Kammonen Esa 87
Kammonen Esa 161 Kammonen Esa 115
Kiskonen Aleksander 152 Kangas Tomi-Matti 112
Kangas Tomi-Matti 168 Kammonen Esa 102 Norja Olli 113
Huhtala Juuso 163 Huhtala Juuso 114 Rautiainen Markku 108
Hujanen Kimmo 136 Huhtala Juuso 115
Rantanen Pertti 159 Tarhala Vesa 103
Tarhala Vesa 162 Huhtala Juuso 109
Rautiainen Markku 165 Rautiainen Markku 112
Pihlava Veikko 156 Rautiainen Markku 111 (8)
Järvinen Raimo 160 Heikkinen Reko 111 (7)
Heikkinen Reko 171

Miehet, lopputulokset
1.Norja OlliTJA 173115115113
2.Rautiainen MarkkuEBS 165111112108
3.Huhtala JuusoArcus 163115109114
4.Kammonen EsaTJA 16111587102
5.Kangas Tomi-MattiTJA 168112
6.Heikkinen RekoPJA 171111
7.Malinen PetriRi-Jo 158110
8.Tarhala VesaKy-Jo 162103
9.Järvinen RaimoHu-Ja 160
10.Rantanen PerttiArcus 159
11.Parkkulainen TimoWT 158
12.Pihlava VeikkoArcus 156
13.Karjala JouniPJA 155
14.Kiskonen AleksanderRi-Jo 152
15.Vanonen MikaTapErä 148
16.Hujanen KimmoTapErä  136

Naiset talja, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Laurila AnneHood 286292578
2.Sokka-Matikainen SirkkaZirko 280284564
3.Leivonen MarjaTapErä 275279554
4.Leivonen SannaEBS 274275549

Naiset talja, pudotuskierrokset
Laurila Anne 116
Leivonen Sanna 109
Leivonen Sanna 110 Laurila Anne 113
Leivonen Marja 109 Sokka-Matikainen Sirkka 114
Leivonen Marja 110
Sokka-Matikainen Sirkka 116

Naiset talja, lopputulokset
1.Sokka-Matikainen SirkkaZirko 116114
2.Laurila AnneHood 116113
3.Leivonen SannaEBS 109110
4.Leivonen MarjaTapErä 110109

Miehet talja, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Haavisto JariPJA 284294578
2.Salomaa AhtiTapErä 288289577
3.Patala TeemuTapErä 279286565
4.Järvenpää MarkoRJA 279284563
5.Haavisto NicoPJA 275274549

Miehet talja, pudotuskierrokset
Haavisto Jari 113
Järvenpää Marko 116
Haavisto Jari 115 Järvenpää Marko 116
Patala Teemu 114 Salomaa Ahti 110
Patala Teemu 112
Salomaa Ahti 114

Miehet talja, lopputulokset
1.Järvenpää MarkoRJA 116116
2.Salomaa AhtiTapErä 114110
3.Haavisto JariPJA 113115
4.Patala TeemuTapErä 112114

Miehet 50, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Viitanen JariTJA 272248520
2.Seikkula PekkaRJA 241242483

Miehet 50 talja, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Rättö SeppoTapErä 285284569
2.Siivonen ReimaRJA 278280558
3.Rantanen PauliTapErä 277277554
4.Siivonen ReijoRJA 276269545
5.Laaksonen VeijoRJA 257270527
6.Hurme SamiTapErä 261259520

Miehet 50 talja, pudotuskierrokset
Rättö Seppo 115
Siivonen Reijo 112
Siivonen Reijo 106 Rättö Seppo 113 (9)
Rantanen Pauli 111 Siivonen Reima 113 (10)
Rantanen Pauli 111
Siivonen Reima 114

Miehet 50 talja, lopputulokset
1.Siivonen ReimaRJA 114113
2.Rättö SeppoTapErä 115113
3.Rantanen PauliTapErä 111111
4.Siivonen ReijoRJA 112106

Miehet 70, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Kosonen OlaviArcus 228212440
2.Salmi RaimoHu-Ja 176164340

Miehet talja B, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Kinnunen OsmoSi-Su 290279569
2.Antonios Jean-PierreArcus 279285564
Pojat 12, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Ranta OscarArcus 256255511
2.Järvinen JereHu-Ja 125131256
Pojat 14, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Leiritie TommiArcus 277276553
2.Suupohja NiklasArcus 269270539
Pojat 16, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Pihlava AnttiArcus 235232467
2.Soininvaara TommiArcus 207231438
3.Pakarinen VilleHu-Ja 193207400
Miehet 18 vaisto, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Järvenpää OlliHood 226232458
Miehet 18, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Oksanen JaakkoHu-Ja 272255527
Naiset vaisto, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Marjakoski MiraPJA 233233466
Miehet vaisto, alkukilpailu18m18mYht.Os.10X
1.Virtanen KariHu-Ja 251253504
2.Järnström KristianRJA 246243489