70m Kierros, Turku 23.7.2005
Miehet, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Norja OlliTJA 316295611
2.Ronkanen PerttuPu-Jo 310296606
3.Raivio MikaNT 298307605
4.Malinen PetriRi-Jo 297291588
5.Tarhala VesaKy-Jo 284298582
6.Viilo KeijoTJA 282295577
7.Huhtala JuusoArcus 283271554
8.Rantanen TimoTapErä 273276549
9.Tapanainen PasiArcus 277268545
10.Ylätalo RistoKy-Jo 261266527
11.Karvonen MarkoRi-Jo 257265522
12.Järvinen RaimoHu-Ja 249258507
13.Ronkanen SampoPu-Jo 267232499
14.Vanonen MikaTapErä 265232497
        
Miehet, pudotuskierrokset
Norja Olli 1
Norja Olli 102
Tapanainen Pasi 140 Tapanainen Pasi 101
Rantanen Timo 124 Norja Olli 106
Tarhala Vesa 131 Malinen Petri 100
Järvinen Raimo 137 Järvinen Raimo 76
Ronkanen Sampo 135 Malinen Petri 96
Malinen Petri 136 Malinen Petri 95 Norja Olli 102
Raivio Mika 143 Ronkanen Perttu 100 Raivio Mika 98
Vanonen Mika 120 Raivio Mika 99
Karvonen Marko 120 (8) Karvonen Marko 70
Viilo Keijo 120 (7) Raivio Mika 101
Huhtala Juuso 144 Ronkanen Perttu 96
Ylätalo Risto 130 Huhtala Juuso 96
Ronkanen Perttu 98
Ronkanen Perttu 1
                     
Miehet, lopputulokset
1.Norja OlliTJA11102106102
2.Raivio MikaNT1431439910198
3.Ronkanen PerttuPu-Jo119896100
4.Malinen PetriRi-Jo1361369610095
5.Tapanainen PasiArcus140140101
6.Huhtala JuusoArcus14414496
7.Järvinen RaimoHu-Ja13713776
8.Karvonen MarkoRi-Jo12012070
9.Ronkanen SampoPu-Jo135135
10.Tarhala VesaKy-Jo131131
11.Ylätalo RistoKy-Jo130130
12.Rantanen TimoTapErä124124
13.Viilo KeijoTJA120120
14.Vanonen MikaTapErä120120
     
Naiset talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Laurila AnneHood 315325640
2.Jussila CaritaAmarco 313301614
3.Leivonen MarjaTapErä 306298604
4.Leivonen SannaEBS 308295603
        
Naiset talja, pudotuskierrokset
Laurila Anne 110
Leivonen Sanna 103
Leivonen Sanna 104 Laurila Anne 118
Jussila Carita 108 Leivonen Marja 99
Leivonen Marja 110
Jussila Carita 96
Naiset talja, lopputulokset
1.Laurila AnneHood110110118
2.Leivonen MarjaTapErä11011099
3.Jussila CaritaAmarco9696108
4.Leivonen SannaEBS103103104
Miehet talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Salomaa AhtiTapErä 333337670
2.Kari Hannu H.Hood 331327658
3.Järvenpää MarkoRJA 320312632
4.Rättö SeppoTapErä 311317628
5.Passinen TapioTapErä 315307622
6.Arna TimoJy-Su 304292596
Miehet talja, pudotuskierrokset
Salomaa Ahti 109 (9)
Rättö Seppo 109 (8)
Rättö Seppo 109 Salomaa Ahti 112
Kari Hannu H. 112 Järvenpää Marko 106
Järvenpää Marko 111
Kari Hannu H. 108
 
Miehet talja, lopputulokset
1.Salomaa AhtiTapErä109109112
2.Järvenpää MarkoRJA111111106
3.Kari Hannu H.Hood108108112
4.Rättö SeppoTapErä109109109
      

Pojat 12, alkukilpailu40m40mYht.10X
1.Vikström AnttiSulka 302303605
2.Järvinen JereHu-Ja 102113215

Pojat 14, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Leiritie TommiArcus 311307618

Miehet 18 vaisto, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Mattson OskarSi-Jo 281236517

Miehet vaisto, alkukilpailu50m50mYht.10X
1.Virtanen KariHu-Ja 289297586

Naiset, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Vikström MarjoSulka 285310595
2.Haataja SatuKa-Jo 274255529
3.Heino TainaArcus 228233461
4.Tuomola HennaArcus 281170451

Naiset, pudotuskierrokset
Vikström Marjo 97
Tuomola Henna 72
Tuomola Henna 95 Vikström Marjo 93
Heino Taina 99 Haataja Satu 100
Heino Taina 89
Haataja Satu 97

Naiset, lopputulokset
1.Haataja SatuKa-Jo9797100
2.Vikström MarjoSulka979793
3.Heino TainaArcus898999
4.Tuomola HennaArcus727295
      
Miehet 50, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Seikkula PekkaRJA 259212471

Miehet 50 talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Vannekari MarkkuAC-Ulvila 323327650

Miehet 60 talja, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Leivonen KeijoEBS 302302604

Miehet talja B, alkukilpailu70m70mYht.10X
1.Antonios Jean-PierreArcus 316297613