AboaRound 70m 30.5.2004
Arcus
Lopputulokset

Naiset talja
Tytöt 16
Naiset
Pojat 16 vaisto
Miehet talja B
Miehet 18 talja
Miehet talja
Miehet 50 talja
Pojat 14
Pojat 16
Miehet 18
Miehet
Miehet 50
Miehet 60

Naiset talja, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Laurila AnneHood 339335674
2.Sokka-Matikainen SirkkaZirko 337335672
3.Tuuttu Anna-LiisaWT 331332663
4.Jussila CaritaAmarco 322329651
5.Leivonen MarjaTapErä 287266553

Naiset talja, pudotuskierrokset
Laurila Anne 114
Jussila Carita 106
Jussila Carita 106 Laurila Anne 112
Sokka-Matikainen Sirkka 115 Tuuttu Anna-Liisa 111
Tuuttu Anna-Liisa 114
Sokka-Matikainen Sirkka 111

Naiset talja, lopputulokset
1.Laurila AnneHood114112
2.Tuuttu Anna-LiisaWT114111
3.Sokka-Matikainen SirkkaZirko111115
4.Jussila CaritaAmarco106106
Takaisin alkuun


Tytöt 16, alkukilpailu60m60mYht.Os.10X
1.Karjala EveliinaPJA 268282550 SE

Naiset, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Lempiäinen-Koponen PikitaArcus 221248469

Pojat 16 vaisto, alkukilpailu50m50mYht.Os.10X
1.Mattsson OskarSi-Jo 255268523 SE

Miehet talja B, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Antonius Jean-PierreArcus 313317630
2.Kinnunen OsmoSi-Su 312250562

Miehet 18 talja, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Salomaa AhtiTapErä 336333669 SE
2.Haavisto NicoPJA 313313626

Miehet talja, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Haavisto JariPJA 337339676
2.Kallunki KeijoJJA 311328639

Miehet 50 talja, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Siivonen ReimaRJA 331326657
2.Lindroos AarreDiana 301308609
3.Siivonen ReijoRJA 278309587
4.Laaksonen VeijoRJA 248260508

Miehet 50 talja, pudotuskierrokset
Siivonen Reima 109
Laaksonen Veijo 98
Laaksonen Veijo 97 Siivonen Reima 111
Lindroos Aarre 99 Siivonen Reijo 99
Siivonen Reijo 100 (10)
Lindroos Aarre 100 (8)

Miehet 50 talja, lopputulokset
1.Siivonen ReimaRJA109111
2.Siivonen ReijoRJA10099
3.Lindroos AarreDiana10099
4.Laaksonen VeijoRJA9897
Takaisin alkuun


Pojat 14, alkukilpailu50m50mYht.Os.10X
1.Suupohja NiklasArcus 207189396 SE

Pojat 16, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Huhtala JuusoArcus 300298598 SE

Miehet 18, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Karjala KallePJA 267239506

Miehet, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Heikkinen RekoPJA 299310609
2.Pietikäinen AnttiKa-Jo 293289582
3.Tarhala VesaKy-Jo 2832905737213
4.Lindroos TeroDiana 278295573726
5.Pullinen TeroPiili 296276572
6.Erkkilä JuhaTJA 258293551
7.Pajunen JariÄJA 280265545
8.Rantanen PerttiArcus 248292540
9.Erkkilä ToniPJA 243270513
10.Järvinen RaimoHu-Ja 237240477

Miehet, pudotuskierrokset
Heikkinen Reko 98
Rantanen Pertti 95 Heikkinen Reko 97
Pullinen Tero 85 Lindroos Tero 91
Lindroos Tero 99 Lindroos Tero 91 Heikkinen Reko 90
Tarhala Vesa 104 Tarhala Vesa 104 Pietikäinen Antti 100
Erkkilä Juha 94 Tarhala Vesa 95
Pajunen Jari 95 Pietikäinen Antti 105
Pietikäinen Antti 106

Miehet, lopputulokset
1.Pietikäinen AnttiKa-Jo106105100
2.Heikkinen RekoPJA989790
3.Tarhala VesaKy-Jo10495104
4.Lindroos TeroDiana999191
5.Pajunen JariÄJA95
5.Rantanen PerttiArcus95
7.Erkkilä JuhaTJA94
8.Pullinen TeroPiili85
Takaisin alkuun


Miehet 50, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Viitanen JariTJA 269275544
2.Ojala JukkaTJA 291248539
3.Seikkula PekkaRJA 268260528

Miehet 60, alkukilpailu70m70mYht.Os.10X
1.Jalo PekkaÄJA 269265534