Loppiaiskisat 3.1.2004
Tampereen & Valkeakosken Jousiampujat

Miehet talja 18m 18m Total Os. 10 9
1. Jari Haavisto PJA 292 289 581 60 41  
1. Teemu Patala WT 290 291 581 60 41  
3. Ahti Salomaa TapErä 282 285 567      
4. Timo Rantanen TapErä 284 281 565      
5. Keijo Kallunki JJA 280 279 559 60 21  
6. Kari Hämäläinen ÄJA 280 279 559 60 19  
7. Seppo Rättö TapErä 274 278 552      
8. Ville Määttä LJ 274 275 549      
9. Ari Helmiö Hood 267 273 540      
10. Jean-Pierre Antonius Arcus 255 269 524      
11. Pirkka Elovirta Arcus 251 263 514      

 

Miehet 18m 18m Total Os. 10 9
1. Reko Heikkinen PJA 286 280 566      
2. Olli Norja TJA 275 289 564 60 31  
3. Tero Lindroos Diana 284 280 564 60 30  
4. Pentti Kuivalainen JoJu 275 286 561      
5. Pertti Rantanen Arcus 278 277 555      
6. Esa Kammonen TJA 267 284 551      
7. Petteri Kitinprami JoJu 272 270 542      
8. Lasse Paananen TJA 270 265 535      
9. Jouni Karjala PJA 258 274 532      
10. Risto Ylätalo Ky-Jo 266 262 528 60    
11. Jari Koivisto ART 279 249 528 58    
12. Tomi-Matti Kangas TJA 259 261 520      
13. Olli Saari Arcus 256 262 518      
14. Raimo Järvinen Hu-Ja 262 255 517 60 14  
15. Toni Erkkilä PJA 257 260 517 60 9  
16. Reijo Roininen WT 259 257 516      
17. Juha Erkkilä TJA 240 254 494      
18. Veikko Pihlava Arcus 244 241 485      
19. Kimmo Hujanen ART 225 206 431      

 

Miehet 50 18m 18m Total Os. 10 9
1. Pentti Kuivalainen JoJu 287 279 566      
2. Jukka Ojala TJA 273 271 544      
3. Heikki Kankaanpää Ku-Ry 267 271 538      
4. Jari Viitanen TJA 275 260 535      
5. Esa Paavola Sai-Jo 269 263 532      
6. Pekka Seikkula RJA 257 266 523      
7. Heimo Ahvenainen ÄJA 250 250 500      

 

Miehet 60 18m 18m Total Os. 10 9
1. Pekka Jalo ÄJA 265 260 525      
2. Matti Jokinen JoJu 250 262 512      
3. Rauno Hilke TJA 239 242 481      

 

Miesjuniorit 18m 18m Total Os. 10 9
1. Kalle Karjala PJA 262 261 523      

 

Poikakadetit 18m 18m Total Os. 10 9
1. Juuso Huhtala Arcus 272 270 542      
2. Juuso Karjala PJA 257 250 507      
3. Antti Pihlava Arcus 268 233 501      

 

Pojat 14 18m 18m Total Os. 10 9
1. Tommi Soininvaara Arcus 264 247 511      

 

Pojat 12 18m 18m Total Os. 10 9
1. Jere Järvinen Hu-Ja 96 93 189      

 

Naiset 18m 18m Total Os. 10 9
1. Pikita Lempiäinen-Koponen Arcus 255 256 511      

 

Naisjuniorit 18m 18m Total Os. 10 9
1. Heini Pihkala Ky-Jo 260 254 514      
2. Laura Perälä JoJu 238 215 453      

 

Tyttökadetit 18m 18m Total Os. 10 9
1. Eveliina Karjala PJA 231 255 486      

 

Miehet 50 talja 18m 18m Total Os. 10 9
1. Reima Siivonen RJA 279 282 561      
2. Reijo Siivonen RJA 276 274 550      
3. Aarre Lindroos Diana 275 274 549      

 

Miehet 60 talja 18m 18m Total Os. 10 9
1. Rauno Eskola Hu-Ja 278 279 557      
2. Raimo Tuhkanen JJA 269 267 536      

 

Naiset talja 18m 18m Total Os. 10 9
1. Anne Laurila Hood 273 278 551 60    
2. Carita Jussila Amarco 282 269 551 59    

 

Miehet vaisto 18m 18m Total Os. 10 9
1. Jari Onatsu Si-Su 243 266 509      
2. Pertti Raivio Hood 249 253 502      
3. Raimo Pihlajaniemi TeJA 246 244 490      
4. Kristian Järnström RJA 215 257 472      
5. Matti Hackman Hood 211 206 417      
6. Janne Paavola Sai-Jo 154 132 286